Tomografia stożkowa (3D)

W MM Dental Clinic dysponujemy nowoczesnym aparatem diagnostycznym RTG przeznaczonym do badań stomatologicznych 2D i 3D. Wykorzystanie wiązki stożkowej promieniowania RTG pozwala na bardzo wysoką jakość obrazowania, przy obniżonej dawce promieniowania w stosunku do klasycznej tomografii spiralnej (szpitalnej). 

 

Stosowana w naszym gabinecie tomografia stomatologiczna jest ważnym narzędziem w precyzyjnym leczeniu endodontycznm (kanałowym), implantolo-protetycznym oraz ortodontycznym. 

 

Badania dostosowujemy do potrzeb pacjenta stosując różnej wielkości pola obrazowania, nawet do wielkości 16cmx10cm, jednocześnie uzyskujemy obraz w trzech płaszczyznach z rekonstrukcją trójwymiarową (3D). 

 

Stosowanie nowoczesnej tomografii stomatologicznej daje możliwość zobrazowania nie tylko zębów, ale również kości szczęki i żuchwy, stawów skroniowo-żuchwowych oraz zatok szczękowych, nawet w trakcie jednego badania. 

IMG_4822IMG_4727tomograf Rayscan 2
DSC08608

Pierwsza wizyta

Witamy w MM Dental Clinic. Cieszymy się niezwykle że zdecydowaliście się Państwo zapoznać z naszą ofertą.

 

Jak wygląda pierwsza wizyta? Podstawowym celem jest ustalenie przyczyny problemu oraz przedstawienie planu leczenia i postępowania, które pozwoli ponownie cieszyć się pięknym uśmiechem

Więcej metamorfoz

Podczas wizyty lekarz dentysta wykona dokładne badanie stomatologiczne pod mikroskopem, zobrazuje stan zdrowia jamy ustnej na wykonanych zdjęciach i przygotuje indywidualny plan leczenia wraz z cenami oraz harmonogramem wizyt stomatologicznych. Wykonane zostanie badanie radiologiczne.

 

Ten komfort jest na wyciągnięcie ręki. A przy okazji zapraszamy na pyszną kawę lub herbatę. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny 512 103 020

Umów się na wizytę