Staw skroniowo-żuchwowy

Lek.dent. Magdalena Mikietyńska, specjalista protetyki stomatologicznej zajmuje się leczeniem zaburzeń stawu skroniowo-żuchwowego od ponad 12 lat, w ciągu których pomogła ponad 5000 pacjentom z TMD. To doświadczenie oraz wiedza zdobyta na kursach na całym świecie pozwala pomagać pacjentom w każdym wieku i z różnym stopniem nasilenia choroby.

 

By umówić się na konsultacje prosimy o kontakt 512103020. Pierwsza wizyta to godzinna konsultacja, w trakcie której odbędzie się pełna diagnostyka, również radiologiczna oraz przedstawienie panu leczenia.

Staw skroniowo-żuchwowy
DSC08608

Pierwsza wizyta

Witamy w MM Dental Clinic. Cieszymy się niezwykle że zdecydowaliście się Państwo zapoznać z naszą ofertą.

 

Jak wygląda pierwsza wizyta? Podstawowym celem jest ustalenie przyczyny problemu oraz przedstawienie planu leczenia i postępowania, które pozwoli ponownie cieszyć się pięknym uśmiechem

Więcej metamorfoz

Podczas wizyty lekarz dentysta wykona dokładne badanie stomatologiczne pod mikroskopem, zobrazuje stan zdrowia jamy ustnej na wykonanych zdjęciach i przygotuje indywidualny plan leczenia wraz z cenami oraz harmonogramem wizyt stomatologicznych. Wykonane zostanie badanie radiologiczne.

 

Ten komfort jest na wyciągnięcie ręki. A przy okazji zapraszamy na pyszną kawę lub herbatę. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny 512 103 020

Umów się na wizytę